Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami:Szukamy dla Klienta gotówkowego kawalerki lub dwupokojowego mieszkania z balkonem w Bielsku-Białej. Najlepiej do remontu lub odświeżenia i własnej aranżacji. Preferowany parter, I i II piętro w niskim bloku, w wysokim bloku wszystkie piętra oprócz ostatniego.
Lokalizacja: spokojne osiedle blisko centrum miasta, ewentualnie z bardzo dobrą komunikacją z innymi częściami miasta.

Poszukiwane mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Bielsku-Białej, metraż ok. 50-60 mkw. Lokalizacja na spokojnym osiedlu, wysokość bloku nie ma znaczenia. Brane pod uwagę wszystkie piętra oprócz ostatniego w niskim bloku. Stan: najlepiej do wprowadzenia, ewentualnie do lekkiego odświeżenia.

Poszukujemy dużego 2- lub 3-pokojowego mieszkania z nieprzechodnimi pomieszczeniami w Andrychowie na I lub II piętrze w bloku. Spokojna okolica, stan do wprowadzenia, ewentualnie odświeżenia. Prosimy o kontakt.

Poszukujemy kawalerki z balkonem w Kętach, preferowane niskie piętra w bloku. Lokalizacja na bezpiecznym osiedlu, blisko szkoła, sklepy, stan mieszkania adekwatny do ceny.

Szukamy dla młodego małżeństwa do wynajęcia dwupokojowego mieszkania z balkonem w Bielsku-Białej, najlepiej w centrum miasta, ewentualnie bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Odpowiadają niskie pietra w wysokim bloku z windą. 

Miejsce na Twoją wiadomość ...
   i jesteś w domu