Home staging

Home staging

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu pod względem wizualnym i funkcjonalnym, podnoszące jej wartość i atrakcyjnć, polegające na posprzątaniu, udekorowaniu, przemeblowaniu, odświeżeniu lub odnowieniu wnętrz. Ważne są także dyskretne dodatki (świece, kwiaty), dobre oświetlenie (jasne pomieszczenia), przyjemny zapach (kawy, ciasta) oraz brak zakłócających dźwięków (telewizji, radia), dzięki czemu we wnętrzu zrobi się gustownie i przytulnie.Podstawowym celem jest zrobienie dobrego pierwszego wrażenia na kupujących/najemcach. Chodzi przede wszystkim o zachęcające zdjęcia w ogłoszeniu, które będą obrazowały rzeczywistość i podczas prezentacji nieruchomości utwierdzą Klienta w przekonaniu o podjęciu dobrej decyzji.

Czynności te mają spowodować zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyśpieszyć sprzedaż/wynajem za możliwie najwyższą cenę.

Każdemu z naszych Klientów w ramach współpracy służymy wsparciem marketingowym w realizacji elementów Home stagingu, a co najważniejsze, inwestycja ta pochłania niewielkie nakłady środków finansowych, w porównaniu z korzyściami jakie ze sobą przyniesie.

Przeczytaj także nasz poradnik, jak w 5 krokach przygotować skuteczną prezentację swojej nieruchomości.